Akce a aktuality

Výstava "Barvy mého života"

vystava_domov_terezin_webDomov se zvláštním režimem Terezín a čajovna Hóra Vás zvou na výstavu obrazů klientů Domova Terezín. Výstava bude zahájena vernisáží ve čtvrtek 19.10.2017 v 15:30 a následně bude k vidění do 24.11. ve všední dny od 10:00 do 23:00 hodin. Navštivte sál Okamžik při čajovně Hóra (Osvobození 19, Litoměřice), a objevte barvy i Vašeho života :-)

Vyhlášení 5. ročníku soutěže Společně malujeme svět

Společně malujeme svět 5.ročník 2017_plakatDomov pro matky s dětmi při Diakonii ČCE v Litoměřicích vyhlašuje 5. ročník výtvarné soutěže pro maminky a děti z azylových domů „Společně malujeme svět“ na téma „To jsem já“.
Soutěž je určena pro ženy, maminky a děti z azylových domů z celé České republiky. Je vyhlášeno 6 kategorií (4 pro společné práce maminek a dětí, 1 kategorie pro samotné maminky a 1 kategorie pro kolektivní díla).

Výtvarné práce do soutěže zasílejte do 20.11.2017 na adresu: DMD, Liškova 43, 412 01 Litoměřice.
Vernisáž a vyhodnocení výsledků proběhne 28.11.2017 v Multifunkčním prostoru Oka-mžik v Litoměřicích.
Těšíme se na krásná díla od soutěžících.

Bližší informace získáte na:
dmd.litomerice@diakonie.cz
tel.: 739 244 673, 416 732 271

Adventní benefiční koncert v Jezuitském kostele - Rybova mše

Ve čtvrtek 7.12.2017 od 17:30 jste srdečně zváni na benefiční koncert v Jezuitském kostele v Litoměřicích.

Českou mši vánoční od Jakuba Jana Ryby a vánoční písně z celého světa zazní v podání Pěveckého sboru Úštěk pod vedením Kolomana Poláka.

Při koncertu bude možné si zakoupit výrobky chráněných dílen Diakonie nebo se zahřát čajem či svařákem z čajovny Hóra.

Vstupné na benefiční koncert je dobrovolné a výtěžek bude použit na rekonstrukci domu pro chráněné dílny a bydlení pro klienty Diakonie.