Aukce bude!

Již od jara pro Vás ve spolupráci s Chantal Poullain připravujeme tradiční benefiční aukci. Zároveň si ale uvědomujeme zhoršující se epidemiologickou situaci. Nechceme ohrozit Vaše (ani naše) zdraví. Proto celou aukci přesouváme do bezpečného online prostředí. Naší prioritou je nejen zdraví klientů a zaměstnanců, ale i Vás, našich dárců a podporovatelů.

Chystáme několik novinek, které Vám aukci zpříjemní. Máte se na co těšit, dražební seznam je letos mimořádně zajímavý. Například si budete moci prohlédnout dražené předměty naživo u nás v Diakonii. Výstava proběhne ve stejném termínu jako online aukce - od 1.  do 5. 11., kdy se měla konat i živá aukce na litoměřickém hradě. Symbolicky online aukci ukončíme 5.11. v 21 hodin, tedy v čase, kdy obvykle vrcholí večer s Chantal…

Bližší informace zveřejníme již brzy. Sledujte stránky www.diakonieltm.cz nebo facebookový profil střediska „Diakonie Litoměřice“. Nechcete-li nic propást, stačí se přihlásit k odběru našeho zpravodaje.

Výtěžek aukce poputuje na kofinancování rekonstrukce domu v Kamýcké ulici, kde již sídlí služby pro lidi se zdravotním znevýhodněním.

Děkujeme za Vaši podporu, přátelé z Diakonie

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích