Dovolená v Úštěku 2017

Je léto, čas dovolených a Chráněné bydlení a Podpora samostatného bydlení nezůstává pozadu! Dovolená není o tom, že musíme ujet 300 km, abychom si odpočinuli a strávili společně příjemný čas. Letos jsme objevovali krásy míst, kde žijeme a máme je téměř za rohem. Úštěk nám poskytl krásné zázemí. Městečko jsme prozkoumali křížem krážem, viděli jsme Ptačí domky, starý židovský hřbitov,  jezero Chmelař, poslali jsme pár pohledů, upekli si výborný koláč s rybízem a meruňkami a po večerech se mastily karty o sto šest!

Nejdobrodružnější byla cesta Peklem – místy až doslova :-) Tato přírodní památka nás učarovala, a i když není bezbariérová, tak Petr, který s námi jel na vozíku, to zvládl na jedničku! Přes padlé stromy, kořeny a kameny se dostával s úsměvem, odměnou mu byla vychlazená 11° v České Lípě! Odměna padla i všem, kteří vozík tlačili a Petra nevyklopili!

A fotky…ty mluví za vše :-)

Za společné zážitky a jejich uskutečnění děkujeme také Fondu Hennlich a Ústecké komunitní nadaci, bez kterých by podobné akce byli pro uživatele finančně náročné, pro některé i neuskutečnitelné.

Pavla + Monika + posádka uživatelů

hennlich      ustecka komunitni nadace     Live city

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích