Duben s dobrovolníky...

Dobrovolníci s klienty Diakonie vyrazili na jarmark do Levína nasát velikonoční atmosféru, projít se přírodou,… Ani aprílové počasí od výletu naši partu neodradilo.

Velký výlet k hradu Rábí potěšil hlavně pána z Chráněného bydlení, který se po letech setkal se svou láskou. I ostatní výletníci si den užili a ani sem tam stávkující navigace nikomu nevadila! Společné chvíle mimo Diakonii nás všechny baví, a vyjet z již zaběhlých kolejí je super osvěžením.

Povedlo se nám domluvit spolupráci v Podpoře samostatného bydlení k hlídání dcerky jedné z klientek služby. A protože letos litoměřická Diakonie slaví 30 let od svého založení, ani dobrovolníci nelení a vyrábějí dárečky k výročí o sto šest. Těšit se od nás můžete například na korálkové náramky. Zapojili jsme se do sbírky potravinové pomoci a pomohli tak doplnit zásoby tam, kde to je nejvíce potřeba. Mimo tyto akce dál pokračují již zavedené aktivity: cvičení v posilovně, doučování, procházky nebo povídání u kávy, tvoření v keramické a volnočasové dílně…

Děkuji vám všem, kteří pomáháte!

Monika Marková

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích