V říjnu jsme s našimi dobrovolníky stihli hned několik akcí. Velice povedený byl bowling, na kterém se sešlo 15 lidí z úseků Chráněného bydlení, Podpory samostatného bydlení a Centra denních služeb. Do svých řad jsme uvítali novou dobrovolnici paní Ernu. Pomáhat nám bude převážně ve vyplňování volného času klientů střediska. Uspořádáno bylo i několik výletů – např. po ústeckých rozhlednách nebo na děčínský Sněžník. Za to moc děkujeme paní Ivoně. Vždy dokáže uskutečnit zajímavý výlet a inspirovat ostatní, kam vyrazit. Volnočasová dílna v Chráněném bydlení (dále jen ChB) obnovila svou činnost, a tak se obyvatelé ChB každé pondělí scházejí s dobrovolnicemi Šárkou a Ernou.

Další dobrovolníci vypomáhají při vyrábění v Chráněných dílnách, při vyplňování volného času klientů Centra denních služeb (dále jen CDS) a Sociálně terapeutických dílen – zahradnické práce, procházky, vyrábění, povídání si aj.

Svým výrobkem dobrovolníci ve spolupráci s klienty ChB a CDS podpořili výtěžek letošní aukce Diakonie. Jejich adventní kalendář se vydražil za krásných 7 000 Kč. Děkujeme!

Aktuálně hledáme ,,babičku" k dětem z Podpory samostatného bydlení nebo kamaráda na kolo, výlety, procházky pro pána z Litoměřic. 

Všem dobrovolníkům srdečně děkujeme za jejich činnost a podporu. 

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích