Benefiční aukce vynesla 900 tisíc korun!

9. listopadu 2022

Ve čtvrtek 3. listopadu se konala na litoměřickém hradě tradiční podzimní akce litoměřického střediska, společenský večer s benefiční aukcí. Celým večerem již po deváté provázela herečka a zpěvačka Chantal Poullain a člen dozorčí rady střediska Zdeněk Bárta.

Aukce se nesla v příjemné atmosféře, ke které přispěl výborný raut z restaurace Klobouk v Terezíně a nápoje z Čajovny Hóra. Hosté si také mohli dát dobrokávu z Lorefa Kafé manželů Dostálových, jejíž výtěžek 5 700 Kč věnovali středisku. Děkujeme.

Nejúspěšnější položkou aukce se stalo renovované křesílko z Nábytkové dílny Diakonie, kterému dražební kladívko přikleplo neuvěřitelných 101 tisíc korun! Další úspěšnou položkou bylo i plátno Červené nebe od ak. mal. Kamily Ženaté, které se vydražilo za 65 tisíc Kč. Velký zájem u dražitelů měly také výrobky z chráněných pracovišť nebo díla klientů.

Díky technickému zajištění pana Ženkla, byl celý večer přenášen živě online.

Výtěžek podpoří nové chráněné bydlení na míru v Kamýcké ulici, které se otevře již na začátku příštího roku. Slavnostní otevření je naplánováno na 23.11..

Děkujeme všem za podporu a gratulujeme všem úspěšným vydražitelům.

Tuto akci podpořily Město Litoměřice a Asociace poskytovatelů sociálních služeb.

Benefiční aukce přinesla 900 tisíc korun!
9. listopadu 2022 - Benefiční aukce vynesla 900 tisíc korun!

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích