Deutschklub znovu šprechtí pro Diakonii!

14. dubna 2021

Navzdory době, která nepřeje shromažďování a setkávání lidí, účastníci Deutschklubu dál pokračují v pravidelném šprechtění pro dobrou věc. Všechna setkávání probíhají online. Toto pololetí Deutschklub špechtí na podporu našeho Domova pro matky s dětmi, kde potřebují peníze na revitalizaci zahrady. Vznikne zde bezpečné zázemí pro maminky a jejich děti.

Deutschklub znovu šprechtí pro Diakonii!
14. dubna 2021 - Deutschklub znovu šprechtí pro Diakonii!

Letošní rok slaví Deutschklub již 5. rok svého působení. Moc si této dlouhodobé bohulibé činnosti vážíme a jsme rádi, že patříme mezi pravidelně podpořené organizace. Přejeme spoustu spokojených účastníků! Moc děkujeme.

CO JE DEUTSCHKLUB?

Deutschklub je  dobrovolný spolek přátel německého jazykakteré spojuje radost z konverzace v němčině, stejně jako vůle pomáhat tam, kde je to potřeba.

Koná se pravidelně každou středu - NYNÍ ONLINE.

60 minut konverzace v německém jazyce na různá témata.

Každý mluví, jak nejlépe umí. Podstatné je se rozmluvit.

Účastnický poplatek ve výši 100,- Kč směřuje na podporu aktivit zvoleného charitativního projektu.

Lektorka vede Deutschklub bez nároku na honorář.

DŮLEŽITÉ:

Zájemci potvrzují účast mailem nebo prostřednictvím SMS na kontakt níže nejpozději den předem.

Email: hahalkova@gmail.com

Mobil: 604220488