Vánoční posezení

2. ledna 2019

Rok se s rokem sešel a my si opět společně v Centru denních služeb užili vánoční posezení, které začalo hudebním vystoupením dětí a učitelů Základní umělecké školy v Litoměřicích. Zazněly známé i méně známé skladby a vánoční koledy, při kterých jsme si všichni zazpívali.

Vánoční posezení 2018
2. ledna 2019 - Vánoční posezení

Poděkováním dětem byly balíčky kokosek, učitelům zase malé vánoční hvězdy. Po skončení koncertu byla společná ochutnávka cukroví a posezení s našimi pozvanými hosty. Následovalo vzájemné obdarovávání dárečky u stromečku. A po obědě sledování pohádky, kterou jsme si společně vybrali a odhlasovali. Letos to vyhrála pohádka „S čerty nejsou žerty“. Na všech obličejích byla vidět pohoda, spokojenost a radost ze společně stráveného dne.