Závěrečné setkání projektu „Příroda jsme i my!“

7. srpna 2019

Na konci července proběhlo u jezera v Úštěku společné setkání dvou skupin, které v rámci projektu „Příroda jsme i my!“ prožily dva víkendové pobyty v přírodě: na ranči v Třebívlicích a v Opárenském údolí.

Závěrečné setkání projektu  „Příroda jsme i my!“
7. srpna 2019 - Závěrečné setkání projektu „Příroda jsme i my!“

Do akce se zapojili dobrovolnice a party z Chráněného bydlení a Centra denních služeb. Prostor zde byl i na předání zkušeností s plánováním akcí a sdílením nápadů, kam bychom mohli zase společně vyrazit.

Závěrečným vědomostním testem si všichni zábavnější formou vyzkoušeli, zda získané vědomosti utkvěly či zda je potřeba některé oprášit.

Děkujeme fondu Hennlich při Ústecké komunitní nadaci, díky kterému jsme mohli tento projekt zrealizovat.

Více o aktivitách projektu si můžete přečist zde: Víkend v Třebívlicích a Zaměřeno na přírodu aneb víkend v Opárenském údolí.