4. časopis klientů a zaměstnanců CDS


Před vydáním již 4. čísla časopisu CDS došlo k mnoha změnám, což je také příčinou toho, že jste na vydání čekali delší dobu.
V prvé řadě došlo ke změně osoby editorky. Koncem dubna odešla na mateřskou dovolenou dosavadní editorka Jana Eichlerová, která se již stala maminkou krásného a zdravého Ondráška, o čemž se dočtete v tomto vydání. Nastoupila jsem na její místo sociální pracovnice, čímž jsem se též stala novou editorkou časopisu CDS.
V tomto úvodníku jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o své pocity a dojmy z této pro mě důležité změny pracovního místa. Před nástupem na toto místo, jsem docházela na zaučování a Jana všechny pomalu připravovala na svůj odchod, takže snad měli všichni alespoň nějaký čas, aby se na tuto změnu připravili. Noc před svým nástupem jsem nervozitou skoro nespala a říkala jsem si, jestli se mi podaří zapadnout, zda mě nikdo nebude srovnávat s Jančou, jestli budu také tak dobrá pracovnice… No obav bylo dost, ale naštěstí je tady úžasný kolektiv jak pracovníků, tak i klientů, kteří mě vřele přijali, mají semnou trpělivost a podporují mě. Tímto bych jim chtěla poděkovat!
Snad už bude situace stabilnější a nám se podaří vydávat pro vás náš časopis častěji.

Přeje příjemné čtení!
(stačí kliknout na obrázek a časopis se otevře v pdf souboru)

4. časopis CDS title

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích