Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích

hledá pro službu Sociálně terapeutické dílny v Terezíně pro lidi se zdravotním postižením    pracovníka/pracovnici na pozici Pracovník v sociálních službách

Náplň práce:

  • vedení, pomoc a podpora dospělých lidí se zdravotním postižením
  • motivace a všestranná podpora klientů v uskutečňování jejich cílů
  • vytváření pomůcek pro práci klientů
  • podílení se na tvorbě individuálních plánů
  • podílení se na rozvoji služby

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání sociálního či pedagogického směru, nebo kurz pracovníka v sociálních službách - dle zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách
  • praxe v sociálních službách je výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost, kreativitu, empatii
  • schopnost dobře si organizovat práci
  • aktivní přístup k zadané práci

  Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci v malém kolektivu
  • práci v zavedené a dobře fungující organizaci
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • vzdělávání v oboru a profesní růst
  • pracovní úvazek 1,0

Předpokládaný nástup: 1. 2. 2021

Bližší informace o pracovním místě podá: metodička Mgr. Vladimíra Tomášová - 774 120 004

Přihlášku s životopisem zašlete nejpozději do 10. 1. 2021 na adresu tomasova@diakonieltm.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení, jehož součástí bude i praktická zkouška práce s klienty služby.

Inzerát ke stažení ZDE.

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích