Chráněné bydlení pro osoby s mentálním postižením

při Diakonii ČCE v Litoměřicích

hledá pracovníka/pracovnici v sociálních službách (asistenta)

Náplň práce:

  • Podpora obyvatel služby na rozvíjení jejich schopností a dovedností pro samostatné bydlení
  • Podpora obyvatel služby v domácnosti – při vaření, úklidu, trávení volného času
  • Podpora obyvatel při nakupování, hospodaření s penězi, navazování kontaktů
  • Podpora obyvatel služby při obstarávání osobních záležitostí, doprovody, návštěv u lékařů aj.
  • Spolupráce s dalšími členy týmu

Požadavky na praxi a vzdělání:

  • SS sociální nebo pedagogická, případně jiná SŠ a kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • Čistý trestný rejstřík
  • Praxe s cílovou skupinou vítána

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Pozitivní postoj k dospělým lidem s mentálním postižením
  • Schopnost práce samostatně i v týmu
  • Schopnost práce na PC
  • Flexibilita
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Chuť být součástí společenství obyvatel a pracovníků služby
  • Otevřenost v komunikaci
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní organizaci
  • Vzájemnou podporu a spolupráci v týmu
  • Možnost odborného růstu díky supervizím, vzdělávání, metodickému vedení
  • Zaměstnanecké benefity

Pracovní úvazek:

  • 1,0 (celý úvazek) 12h denní směny 7:00 – 19:00

Datum nástupu 2.1.2023

Bližší informace o pracovním místě podá: Pavla Albrechtová, tel. 774 535 324

Své životopisy + motivační dopis zasílejte do 31. 10. na albrechtova@diakonieltm.cz

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích