Chráněná dílna při Diakonii ČCE v Litoměřicích hledá PRACOVNÍKY PRO KOMPLETACE

do své provozovny, s možností docházet do jiných firem

Pracovní pozice je určená pro osoby se zdravotním znevýhodněním

Náplň práce:

  • Kompletační práce různého typu dle zakázek zadavatelů
  • Kompletace, lepení, třídění, kontrola kvality různých materiálů, broušení – štítky, sáčky, nýtky, drátky, cívky
  • Spolupráce s lidmi se zdravotním i mentálním postižením
  • další rozmanité práce dle potřeby

Požadujeme:

  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat zodpovědně, spolehlivě a flexibilně
  • Manuální zručnost
  • Pozitivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou, není nutný

Nabízíme:

  • Práci v týmu
  • Příjemné pracovní prostředí dílen

Pracovní úvazek: 0,5

Nástup od 1. 8. 2021

Adresa: Kamýcká 2303, Litoměřice 412 01

Více informaci: Anna Burdová, telefon: 774 120 002

Stručný životopis můžete do 23. 7. 2021 zaslat na burdova@diakonieltm.cz nebo vhodit do poštovní schránky. Do 2. 7. 2021 můžete životopis přinést i osobně..

Dílny jsou z důvodu rekonstrukce od 7. 7. do 23. 7. 2021 zavřené. Děkujeme za pochopení.

Nutný osobní pohovor – termín bude telefonicky domluven 26. – 27. 7. 2021

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích