Chráněné bydlení pro osoby s mentálním postižením

při Diakonii ČCE v Litoměřicích

hledá pracovníka/pracovnici do nočních směn

Pracovní pozice je určená pro osoby se zdravotním postižením

Náplň práce:

  • Podpora obyvatel služby v domácnosti večer a ráno
  • Plnění úkolů spojených s chodem domácnosti
  • Noční dohled
  • Spolupráce s dalšími členy týmu

Požadavky:

  • Čistý trestný rejstřík
  • Praxe s cílovou skupinou vítána
  • SŠ vzdělání, výuční list, kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č.108/2006 sb.o sociálních službách

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Pozitivní postoj k dospělým lidem s mentálním postižením
  • Schopnost samostatné práce a samostatně řešit problémy
  • Chuť být součástí společenství obyvatel a pracovníků služby
  • Otevřenost v komunikaci

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní organizaci
  • Spolupráci a podpory v týmu
  • Zaměstnanecké benefity

Pracovní úvazek:

  • 0,5 (poloviční úvazek)
  • Noční směna od 19:00 – 7:00

Datum nástupu: prosinec 2022

Bližší informace o pracovním místě podá: Pavla Albrechtová, tel. 774 535 324

Své životopisy + motivační dopis zasílejte do 31. 10. na albrechtova@diakonieltm.cz

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích