Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích

hledá pro službu Domov pro matky s dětmi v Litoměřicích pracovníka/pracovnici na pozici

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce:

  • přímá práce s uživatelkami služby a jejich dětmi v azylovém domě
  • práce zahrnuje podporu při péči o domácnost, vaření, hospodaření, úklidu a péči o děti
  • zajištění provozu službu dle Domovního řádu a pravidel služby

Požadavky na praxi, vzdělání:

  • SŠ sociální nebo pedagogická, případně jiná SŠ a kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • ve výjimečných případech je možné kurz absolvovat dodatečně
  • čistý trestný rejstřík podmínkou
  • praxe v sociálních službách výhodou

Požadované znalosti a dovednosti:

  • pozitivní postoj k lidem se sociálním znevýhodněním
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • flexibilita
  • schopnost řešit problémy
  • komunikativnost

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní organizaci
  • odborný růst díky supervizím, metodickému vedení a vzdělávání

Pracovní úvazek:

  • 1,0 úvazku
  • směnný provoz – ranní, odpolední, noční, včetně víkendů

Datum nástupu: 1. 9. 2020

Bližší informace o pracovním místě podá: vedoucí služby Bc. Ivana Jelínková, DiS., tel. +420 739 526 185

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 30. 6. na adresu jelinkova@diakonieltm.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení, jehož součástí bude i praktická zkouška práce s uživateli služby.

Inzerát ke stažení ZDE.

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích