Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích

hledá ÚDRŽBÁŘE pro své provozovny

Pracovní pozice je určená pro osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce:

  • Údržba v budovách (drobné údržbářské, instalatérské a zednické práce, malba interiérů, natěračské práce, drobné opravy, kontrola stavu objektu)
  • Práce ve venkovních prostorách – sekání trávy, zametání, hrabání včetně úklidu
  • Nákup materiálu pro údržbu
  • Běžná údržba služebního auta
  • Spolupráce při příležitostném stěhování vybavení
  • Spolupráce s lidmi se zdravotním postižením i s mentálním postižením
  • + další rozmanité práce dle potřeby

Požadujeme:

  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat zodpovědně, spolehlivě a flexibilně
  • Manuální zručnost, ochotu hledat řešení
  • Pozitivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci v malém týmu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Individuální přístup, důležitá není rychlost, ale kvalita odvedené práce

Pracovní úvazek:

  • 0,5 úvazku

Nástup možný ihned.

Stručný životopis můžete zaslat na tomasova@diakonieltm.cz nebo přinést do Diakonie, Rooseveltova 7, Litoměřice, či zavolat na 774 120 004, a to do 6.8.2021.

Nutný osobní pohovor – termín bude telefonicky domluven.

Více informaci: Mgr. Vladimíra Tomášová, telefon: 774 120 004

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích