Čajovna Hóra

Podpořte činnost litoměřické čajovny, která je oblíbeným místem pro všechny, kteří hledají klidné a příjemné místo na odpočinek nebo setkání. Téměř dva měsíce byla čajovna kvůli vládnímu nařízení zavřená. Výpadek tržeb znamená obrovskou ztrátu v našem rozpočtu a pomalý návrat celé společnosti do normálu pro nás představuje velkou nejistotu do budoucna. Přitom čas, kdy byla čajovna zavřená, jsme využili k celkové renovaci prostoru – vymalovali jsme, uklidili každý kout … To vše vlastními silami. Dejte si u nás virtuální čaj a podpořte tak naši činnost. Děkujeme!

Čajovna Hóra vytváří přirozenou alternativu pro setkávání a odpočinek všech, kdo hledají klidný, tichý, nezakouřený prostor.
 
Příjemné prostředí vybízí ke zpomalení, zastavení, oddechu. Individuálně řešená zákoutí zajišťují potřebné soukromí. Čajovna má bezbariérový přístup.

Součástí naší čajovny je i sál Okamžik, ve kterém mohou rodiče s dětmi využít dětský koutek. Konají se zde různé kulturní akce, jako jsou divadelní představení pro děti, besedy, koncerty.

Za příhodného počasí slouží k posezení i malá terasa a zahrada.

Naše nabídka

Vybírat můžete ze široké nabídky nápojů a dobrot. Nabízíme široký sortiment čajů a bylin z celého světa, kvalitní kávu, dobré víno a další horké i studené nápoje.

Na utišení hladu si u nás můžete objednat plněné tortilly, toasty, plněný arabský chléb i kuskus v různých variantách. Ve všední dny nabízíme také polévky.

K čaji i kávě můžete dostat čerstvé zákusky z naší kuchyně, od medovníku až po moravské koláče.
 

Čajovna je chráněné pracoviště, které zaměstnává lidi se zdravotním a mentálním postižením.

 

Pro více informací nás kontaktujte

Chci podpořit Diakonii v Litoměřicích